Noclegi
Lavendowo
dane kontaktowe:
48605310611
katarzyna@lavendowo.pl
Kolonijna 28
58-573 Piechowice

Lavendowo to nie tylko  komfortowo urządzone apartamenty w górach, to miejsce powstałe z ogromnej potrzeby dzielenia się z innymi ludźmi naszą pasją i miłością do życia zgodnego z rytmem natury. Z miłości do natury stworzyliśmy dom, który oddycha i jest wolny od zanieczyszczeń, zbudowany z tego, co daje natura, kamień, drewno i glina…

Oferujemy Państwu nie tylko noclegi w górach ale również możliwość obcowania z naturą, celebrowania posiłków w szlafroku w ogrodzie pełnym stokrotek, zbierania sezonowych owoców z naszych starych sadów czy błogie lenistwo i masaż przed kominkiem.  Wszystko to na bezpiecznej i dużej działce otoczonej polem lawendowym w cichej dolince z dala od drogi. A i Wasze dzieci na pewno nie będą się u nas nudziły. Bliskie sąsiedztwo  szlaków pieszych i rowerowych oraz niezliczona ilość atrakcji w obrębie kilkunastu kilometrów sprawia, że spędzicie niezapomniane wakacje w górach.

Lavendowo to niezwykłe miejsce, gdzie artystyczna dusza właścicielki widoczna jest niemal w każdym szczególe. W drzwiach przywitają Was uśmiechnięci gospodarze, ona – witająca gorącym, aromatycznym chlebem, on – ogniem na kominku, a córka – towarzystwem dla Waszych dzieci.

Nasza obecność  na co dzień podczas pobytu jest wyłącznie na Wasze życzenie.

Do zobaczenia

Kasia, Artur i Marta

visitkarkonosze
na Instagramie
visitkarkonosze
na Twitter
visitkarkonosze
na Google+