Informacje praktyczne
Biuro Podróży DISCOVER SILESIA
dane kontaktowe:
48 502 212 882
biuro@discoversilesia.pl
Bukowiec 9
58-533 Bukowiec

Biuro Podróży Discover Silesia specjalizuje się w organizowaniu pobytów i wycieczek kulturalno – krajoznawczo – edukacyjnych na Dolnym Śląsku oraz przygranicznych regionach Czech i Niemiec.

Naszą ofertę wyróżniają ludzie, którzy ją tworzą. Współpracujemy z licencjonowanymi Przewodnikami i Pilotami Wycieczek ze Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich. Są to pasjonaci regionu, którzy w elastyczny, dostosowany do grupy sposób, prowadzą wycieczki po najciekawszych atrakcjach regionu, często oprowadzając w strojach historycznych nawiązujących do tematu wycieczki.

Dzięki naszym bliskim kontaktom z właścicielami odwiedzanych miejsc, uczestnicy wycieczek mogą doświadczyć i zobaczyć więcej niż przeciętny turysta.

Oprócz tradycyjnych wycieczek posiadamy także oferty specjalne, jak nocne zwiedzanie obiektów zabytkowych, gry i zabawy terenowe oparte na historii regionu, wieczory regionalne oraz geocaching.

Nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem pobytu dla uczestników konferencji szukających regionalnych atrakcji urozmaicających spotkania biznesowe.

Odkrywaj z nami Dolny Śląsk!!!

visitkarkonosze
na Instagramie
visitkarkonosze
na Twitter
visitkarkonosze
na Google+