Wydarzenia
Bieg Pamięci “Tropem Wilczym” – edycja 2020
niedziela, 1 marca 2020, 12:00-14:00
ul. Wł. II Jagiellończyka
Kowary

Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do czynnego udziału w sportowym i patriotycznym święcie pn. BIEG „TROPEM WILCZYM” na dystansie 1963 m., który odbędzie się w Kowarach dnia 1 marca 2020 r. Start i meta przy ulicy Władysława II Jagiellończyka.

Start biegu o godzinie 12:00. Zapisy na miejscu imprezy od godziny 10:00.

Bieg odbędzie się w związku z “Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, który w naszym mieście obchodzony będzie pod  honorowym patronatem Burmistrza Miasta Kowary Pani Elżbiety Zakrzewskiej.

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy Bieg “Tropem Wilczym” nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym w centrum Kowar (mapa w załączniku posta). W godzinach 11:00 – 13:00 zostanie zamknięty fragment ulicy Władysława II Jagiellończyka, a w godz. 11:50 – 12:20 nastąpią utrudnienia na trasie biegu, tj. na ulicach: Wł. II Jagiellończyka, Górnicza, St. Staszica, Plac Franciszkański 1 Maja. Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do udziału w naszym patriotyczno-sportowym święcie.

Szczegóły imprezy na plakacie…

 

Organizatorzy:
Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kowarach, Gmina Miejska Kowary, Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach, Nadleśnictwo Śnieżka w Kowarach, Kowary Biegają, Fundacja Wolność i Demokracja.

Impreza współfinansowana ze środków Gminy Miejskiej Kowary.

Serdecznie zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów

Mapa trasy w załączniku (galerii)

visitkarkonosze
na Instagramie
visitkarkonosze
na Twitter
visitkarkonosze
na Google+