powrót do strony głównej
Drukuj
Noclegi
Camping Camp 66
dane kontaktowe:
792566569
biuro@camp66.pl
Widokowa 9
58-534 Ściegny

Camping Camp 66 jest położony ok. 2 km od Karpacza i 600 m od parku rozrywki Western City. Jest to jedno z najchętniej wybieranych przez turystów miejsc ze względu na dogodne położenie i niebanalny widok na Śnieżkę. Wszystkie obiekty znajdujące się na terenie Campingu wykonane są z drewnianych bal co w połączeniu z górskim krajobrazem dodaje szczególnego uroku temu miejscu.

Teren kompleksu jest w całości ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Jest wyposażony w 70 stanowisk z kompleksem przyłączy dla camperów, przyczep i namiotów. Camnping Camp 66 oferuje swoim klientom kompleksowe zaplecze sanitarne z wydzielonymi boksami rodzinnymi i bezprzewodowy internet. Dużym pozytywem jest tu kuchnia z jadalnią, dzięki czemu poza sezonem można w cieple umyć naczynia czy coś ugotować. W restauracji można zjeść zdrowe, przepyszne dania przyrządzone ze świeżych produktów. Jest także możliwość skorzystania z zadaszonego grilla , bądź rozpalenia ogniska.

Camping Camp 66 jest idealnym miejscem dla rodziny z dziećmi. Jest tu plac zabaw, basenik z ciepłą i czystą wodą, a także wiele miejsca do zabaw.
Po trudach dnia, gość ma możliwość zrelaksowania się na wygodnym hamaku. W razie niepogody można skorzystać z biblioteki, gdzie znajduje się dużo książek i gier planszowych do wypożyczenia, bądź też pograć w bilarda.
Obiekt ten jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

visitkarkonosze
na Instagramie
visitkarkonosze
na Twitter
visitkarkonosze
na Google+